Subscribe to OSGeo events feed
Your Open Source Compass
Updated: 2 hours 27 min ago

OSGeo Community Sprint 2019

Mon, 10/29/2018 - 13:36

Het bericht OSGeo Community Sprint 2019 verscheen eerst op OSGeo.

Paris Open Source Summit

Thu, 10/25/2018 - 21:53

Het bericht Paris Open Source Summit verscheen eerst op OSGeo.

Capitole du Libre

Thu, 10/25/2018 - 21:46

Het bericht Capitole du Libre verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-NA

Thu, 10/25/2018 - 08:30

Het bericht FOSS4G-NA verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G Korea 2018

Sun, 10/07/2018 - 22:32

Het bericht FOSS4G Korea 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G 2019

Thu, 10/04/2018 - 08:53

Het bericht FOSS4G 2019 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G Belgium 2018

Thu, 10/04/2018 - 08:25

Het bericht FOSS4G Belgium 2018 verscheen eerst op OSGeo.

Java 2018 Code Sprint

Tue, 09/18/2018 - 01:10

Het bericht Java 2018 Code Sprint verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4.GIS.GOV Brasil 2018

Sat, 09/15/2018 - 20:18

Het bericht FOSS4.GIS.GOV Brasil 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSSGIS 2019

Thu, 09/13/2018 - 20:49

Het bericht FOSSGIS 2019 verscheen eerst op OSGeo.

OSGeo Park at INTERGEO 2018

Thu, 09/13/2018 - 20:15

Het bericht OSGeo Park at INTERGEO 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-Ar 2019

Sat, 09/01/2018 - 10:51

Het bericht FOSS4G-Ar 2019 verscheen eerst op OSGeo.

OSGeo Day and OSGeo Park at AGIT 30

Sat, 06/30/2018 - 16:13

Het bericht OSGeo Day and OSGeo Park at AGIT 30 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G 2018 Community Sprint 2018

Sat, 06/30/2018 - 16:06

Het bericht FOSS4G 2018 Community Sprint 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-NL 2018 – The Netherlands

Thu, 06/21/2018 - 15:56

Het bericht FOSS4G-NL 2018 – The Netherlands verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G Asia – 2018

Tue, 04/24/2018 - 20:10

Het bericht FOSS4G Asia – 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G SotM Oceania 2018

Sun, 04/15/2018 - 08:00

Het bericht FOSS4G SotM Oceania 2018 verscheen eerst op OSGeo.

Jornadas SIG Libre 2018

Fri, 02/16/2018 - 10:23

Het bericht Jornadas SIG Libre 2018 verscheen eerst op OSGeo.

Bolsena Code Sprint 2018

Tue, 01/23/2018 - 16:42

Het bericht Bolsena Code Sprint 2018 verscheen eerst op OSGeo.

Pages