Subscribe to OSGeo events feed
Your Open Source Compass
Updated: 1 hour 55 min ago

FOSS4G North America 2018

Tue, 01/23/2018 - 05:59
Sorry, but you do not have permission to view this content.

Irish OSGeo Symposium 2018

Mon, 01/22/2018 - 23:03

Het bericht Irish OSGeo Symposium 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-fr 2018

Mon, 01/22/2018 - 09:29

Het bericht FOSS4G-fr 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-Europe 2018

Wed, 01/17/2018 - 17:40

Het bericht FOSS4G-Europe 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSDEM 2018

Tue, 01/16/2018 - 19:36

Het bericht FOSDEM 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-IT 2018

Mon, 11/27/2017 - 13:23

Het bericht FOSS4G-IT 2018 verscheen eerst op OSGeo.

OSGeo Code Sprint 2018

Fri, 09/15/2017 - 12:22

Het bericht OSGeo Code Sprint 2018 verscheen eerst op OSGeo.

Geocamp ES 2017

Tue, 08/29/2017 - 15:31

Het bericht Geocamp ES 2017 verscheen eerst op OSGeo.

OSGeo Park at INTERGEO 2017

Tue, 08/29/2017 - 00:17

Het bericht OSGeo Park at INTERGEO 2017 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G 2018

Mon, 08/21/2017 - 23:36

Het bericht FOSS4G 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-NOR 2017

Sat, 08/19/2017 - 22:34

Het bericht FOSS4G-NOR 2017 verscheen eerst op OSGeo.

State of the Map US 2017

Thu, 08/17/2017 - 03:44

Het bericht State of the Map US 2017 verscheen eerst op OSGeo.

13th International gvSIG Conference

Sat, 08/12/2017 - 19:06

Het bericht 13th International gvSIG Conference verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G Belgium Conference

Sat, 08/12/2017 - 18:28

Het bericht FOSS4G Belgium Conference verscheen eerst op OSGeo.

FOSSGIS 2018

Sat, 08/12/2017 - 12:04

Het bericht FOSSGIS 2018 verscheen eerst op OSGeo.

Pages