Subscribe to OSGeo events feed
Your Open Source Compass
Updated: 2 hours 37 min ago

International QGIS User Conference

Wed, 01/30/2019 - 07:24

Het bericht International QGIS User Conference verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-IT 2019

Wed, 01/30/2019 - 07:14

Het bericht FOSS4G-IT 2019 verscheen eerst op OSGeo.

State of the Map 2019

Mon, 01/28/2019 - 18:04

Het bericht State of the Map 2019 verscheen eerst op OSGeo.

3rd Irish OSGeo Symposium 2019

Mon, 01/28/2019 - 17:59

Het bericht 3rd Irish OSGeo Symposium 2019 verscheen eerst op OSGeo.

FOSDEM 2019

Mon, 01/21/2019 - 19:48

Het bericht FOSDEM 2019 verscheen eerst op OSGeo.

FedGeoDay 2019

Fri, 01/04/2019 - 23:36

Het bericht FedGeoDay 2019 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G UK 2019

Tue, 12/25/2018 - 16:41

Het bericht FOSS4G UK 2019 verscheen eerst op OSGeo.

Jornadas SIG Libre 2019

Thu, 11/22/2018 - 12:29

Het bericht Jornadas SIG Libre 2019 verscheen eerst op OSGeo.

OSGeo Community Sprint 2019

Mon, 10/29/2018 - 13:36

Het bericht OSGeo Community Sprint 2019 verscheen eerst op OSGeo.

Paris Open Source Summit

Thu, 10/25/2018 - 21:53

Het bericht Paris Open Source Summit verscheen eerst op OSGeo.

Capitole du Libre

Thu, 10/25/2018 - 21:46

Het bericht Capitole du Libre verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-NA

Thu, 10/25/2018 - 08:30

Het bericht FOSS4G-NA verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G Korea 2018

Sun, 10/07/2018 - 22:32

Het bericht FOSS4G Korea 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G 2019

Thu, 10/04/2018 - 08:53

Het bericht FOSS4G 2019 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G Belgium 2018

Thu, 10/04/2018 - 08:25

Het bericht FOSS4G Belgium 2018 verscheen eerst op OSGeo.

Java 2018 Code Sprint

Tue, 09/18/2018 - 01:10

Het bericht Java 2018 Code Sprint verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4.GIS.GOV Brasil 2018

Sat, 09/15/2018 - 20:18

Het bericht FOSS4.GIS.GOV Brasil 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSSGIS 2019

Thu, 09/13/2018 - 20:49

Het bericht FOSSGIS 2019 verscheen eerst op OSGeo.

OSGeo Park at INTERGEO 2018

Thu, 09/13/2018 - 20:15

Het bericht OSGeo Park at INTERGEO 2018 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-Ar 2019

Sat, 09/01/2018 - 10:51

Het bericht FOSS4G-Ar 2019 verscheen eerst op OSGeo.

Pages