Error message

  • Deprecated function: ini_set(): Use of mbstring.http_input is deprecated in include_once() (line 654 of /home/spatiala/public_html/geostat-course.org/sites/default/settings.php).
  • Deprecated function: ini_set(): Use of mbstring.http_output is deprecated in include_once() (line 655 of /home/spatiala/public_html/geostat-course.org/sites/default/settings.php).
Subscribe to OSGeo events feed
Your Open Source Compass
Updated: 1 hour 10 min ago

OSGeo Day at AGIT 2020 Online Event

Thu, 07/02/2020 - 08:35

Het bericht OSGeo Day at AGIT 2020 Online Event verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G SotM Oceania 2020 Online Event

Tue, 06/16/2020 - 12:25

Het bericht FOSS4G SotM Oceania 2020 Online Event verscheen eerst op OSGeo.

SOTM 2020 Online Event

Fri, 06/12/2020 - 00:04

Het bericht SOTM 2020 Online Event verscheen eerst op OSGeo.

FedGeoDay 2020 Online Event

Tue, 06/09/2020 - 18:06

Het bericht FedGeoDay 2020 Online Event verscheen eerst op OSGeo.

QGIS North America 2020 virtual conference

Tue, 06/09/2020 - 17:59

Het bericht QGIS North America 2020 virtual conference verscheen eerst op OSGeo.

11. QGIS-CH Anwendertreffen Online

Sun, 06/07/2020 - 13:53

Het bericht 11. QGIS-CH Anwendertreffen Online verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4GUK 2020 Online Event

Sun, 06/07/2020 - 13:38

Het bericht FOSS4GUK 2020 Online Event verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-fr 2020

Mon, 03/09/2020 - 22:36

Het bericht FOSS4G-fr 2020 verscheen eerst op OSGeo.

OSGeo Community Sprint 2020

Tue, 01/14/2020 - 22:59

Het bericht OSGeo Community Sprint 2020 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G Europe 2020 Community Sprint

Fri, 01/03/2020 - 15:10

Het bericht FOSS4G Europe 2020 Community Sprint verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G Europe 2020

Fri, 01/03/2020 - 14:06

Het bericht FOSS4G Europe 2020 verscheen eerst op OSGeo.

Bolsena Codesprint 2020

Mon, 12/16/2019 - 17:38

Het bericht Bolsena Codesprint 2020 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G-IT 2020

Sun, 10/27/2019 - 00:55

Het bericht FOSS4G-IT 2020 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G Korea 2019

Thu, 10/10/2019 - 08:04

Het bericht FOSS4G Korea 2019 verscheen eerst op OSGeo.

FOSSGIS 2020

Wed, 09/25/2019 - 17:56

Het bericht FOSSGIS 2020 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G.be

Tue, 09/10/2019 - 16:47

Het bericht FOSS4G.be verscheen eerst op OSGeo.

QGIS Chattanooga User Conference

Wed, 09/04/2019 - 20:06

Het bericht QGIS Chattanooga User Conference verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G Argentina 2020

Sat, 08/31/2019 - 10:22

Het bericht FOSS4G Argentina 2020 verscheen eerst op OSGeo.

FOSS4G 2019 Niigata

Fri, 07/19/2019 - 06:07

Het bericht FOSS4G 2019 Niigata verscheen eerst op OSGeo.

Pages